Вітаємо та запрошуємо до співпраці дизайнерів та архітекторів, а також представників будівельних компаній. Український постачальник меблів Глянц пропонує вигідні та прозорі умови. Підкреслюємо переваги співпраці з нашою компанією:

співпраця з дизайн студіями glance

список Великий асортимент сучасних якісних товарів від найпопулярніших у світі брендів в одному магазині меблів.
список Приваблива система бонусів в грошовому еквіваленті, якими можна скористатися з метою купівлі меблів з Європи.
список Цікава співпраця з дизайн студіями на умовах можливості використання ними нашого сайту для демонстрації товарів власним клієнтам без втрати своєї комісії.
список Якісна допомога менеджерів, які можуть розрахувати кошторис та допомогти підібрати ідеальні моделі. Такий вид співпраці з архітектором чи дизайнером розпочинається вже після того, як фахівець надсилає свій проєкт на нашу електронну пошту або в месенджер.
список Можливість отримати повний спектр корисних та необхідних матеріалів від нашого магазину меблів з Луцька: ми надаємо брошури та каталоги, буклети та зразки.

Високий рівень співпраці з магазином меблів Glance — запорука успіху вашої діяльності, комфорт та вигода.

 

Стильні меблі з Європи Гланс для ваших клієнтів: як стати нашим партнером

Закликаємо до взаємовигідної співпраці студії дизайнерів та будівельні компанії, які шукають комфортні та прості умови для підвищення власної ефективності. Ви можете отримати повний спектр послуг Гланс вже після виконання двох простих кроків:

  • зареєструйтеся в партнерській програмі магазину меблів з Європи Glance, заповнивши форму;
  • чекайте на підтвердження та одержання вами індивідуального номера партнера магазину меблів з Європи м. Луцьк та отримання від нас промокоду, який ви надалі можете надавати власним клієнтам.

Високоякісні стильні меблі, вигідна співпраця та надійність нашої підтримки — привабливі риси сайту glance.ua. З нами просто та комфортно, а результат — можливість задовольнити потреби клієнтів на всі сто.

Зв'язатись з нами

Як відбувається співпраця з дизайн-студіями та іншими зацікавленими компаніями

магазин меблів гланс

Наша партнерська програма налаштована для вашого комфорту. Співпраця з дизайн-студіями працює в такий спосіб:

  1. Під час виконання замовлення компанія або її клієнти додають до нього наданий промокод.
  2. За 14 днів з моменту відвантаження товарів клієнту нараховуються бонуси.
  3. Для підвищення рівня обслуговування ви можете переказати цей бонус клієнтам, вам потрібно лише повідомити про це наш магазин меблів з Луцька Гланс. Клієнт може використовувати бонус з метою вигідної покупки інших товарів нашого каталогу.

Glance Ua — меблі оптом та в роздріб від провідних європейських брендів. Співпраця з нашою компанією значно покращує діяльність студій дизайну та корисно впливає на репутацію архітекторів та будівельників. Зверніть увагу на повний каталог меблів нашого магазину з Луцьку та ознайомтеся з ним детальніше — ми пропонуємо стильні та сучасні моделі від улюблених в Україні європейських брендів.