Досить часто габарити кухні значно обмежені, що змушує людей шукати найефективніше розв’язання проблеми використання наявного простору. Ідеальним рішенням в такому випадку є розсувний кухонний стіл трансформер. Він дозволяє зекономити простір, водночас функціональність і зручність зберігаються. 

Ваш комфортний кухонний стіл розкладний від магазину Гланс

стіл кухонний розкладний glance

Особливість конструкції кухонного столу розкладного типу полягає в тому, що такі моделі можуть змінюватися в розмірах завдяки спеціальному механізму. Залежно від потреб користувача, подібні меблі легко стають більшими або меншими, а доступні сьогодні розкладні кухонні столив різноманітних формах, дизайнах та розмірах. 

Серед переваг таких моделей варто зазначити:

список простоту застосування механізмів;
список можливість економити простір в повсякденному користуванні;
список привабливу змогу використовувати всю площу столу за потребами, наприклад, коли до вас приходять гості. 

Ви також можете вибрати стіл кухонний розкладний відповідно до дизайну кухні: сьогодні не проблема підібрати будь-яку модель на ваш смак. Поєднання відмінних стильних матеріалів і кольорів гарантує можливість ідеально підібрати стіл, зробивши його головною деталлю неповторного простору. Існують цікаві нестандартні форми, які можуть органічно підкреслити унікальний дизайн кухні. А можливість легко скористатися всією площею поверхні тоді, коли виникає потреба, робить кухонні столи для маленької кухні ще більш привабливими. Під час великих свят та коли ви приймаєте гостей потрібно просто збільшити розмір, виконуючи як правило лише одну-дві дії, що дозволяє розставити на поверхні будь-яку кількість посуду з вашими улюбленими стравами. 

 

Щоб ефективно підібрати й купити стіл кухонний, досить лише скористатися простими порадами:

купити кухонний стіл гланц

  1. розрахуйте приблизний розмір моделі, взявши до уваги, що для однієї людини потрібні для звичайного комфортного користування близько 60 см завширшки та десь 40 см — за глибиною столу;
  2. залежно від розташування різних кухонних меблів слід підібрати кухонний стіл для маленької кухні найзручнішої форми, гарними прикладами є округлі та кутові варіанти, хоча ви можете, аналізуючи ситуацію, підібрати й інший варіант, наприклад, стандартний квадратний стіл;
  3. залежно від загального дизайну кухні можна вибрати й купити, наприклад, від Ікеа столи кухонні нестандартної форми, які можуть підкреслити унікальність стилю приміщення — форма, до речі, може сильно вплинути на атмосферу, змінити її;
  4. кухонні меблі мають бути надійними, довговічними та практичними, а тому слід вибирати меблі для кухні Гланс Юа, які виконані з найкращих сучасних матеріалів — сталь, добротний пластик, спеціально оброблена натуральна деревина, МДФ, міцне скло — вибір також залежить від стилістики кухні. 

Завдяки великому асортименту постачальника меблів Glance ви можете вибрати ідеальний стіл кухонний розкладний на ваш смак. Ми пропонуємо моделі різних форм та кольорів, щоб кожен клієнт мав змогу підібрати найкращий варіант для стильної кухні з урахуванням практичності та функціональності. Моделі від відомих виробників — Signal, Halmar, BRW та Ікеа — столи кухонні, які служитимуть довго та завжди зберігатимуть красу й функціональність. 

Glance — магазин, де можна вигідно та зручно купити кухонний стіл для вашого унікального простору

В інтернет-магазині glance.ua ви можете вибрати будь-яку модель на ваш смак, відштовхуючись від габаритів кухні, її дизайну та всіх особистих потреб. Ми гарантуємо, що ви можете вдало купити кухонний стіл досить швидко, для чого вам потрібно лише ознайомитися з нашим чудовим асортиментом. Ви обов’язково знайдете свій ідеальний розсувний стіл кухонний, купити який зручно з доставленням по Україні, що додатково привабливо, адже заощаджує ваш час.