Сьогодні кухонні столи виробляють з різноманітних матеріалів, які мають дуже гарний та стильний вигляд, проте звертати увагу варто не лише на зовнішні характеристики. Вибір правильного матеріалу цього елементу меблів впливає на тривалість використання та функціональність столу.

 

Який матеріал вибрати: чим цікаві дерев'яні столи на кухню та красиві скляні моделі — розповідаємо про властивості

Підібрати та купити кухонний стіл в магазині меблів Глянц можна на будь-який смак, проте варто звертати увагу на особливості матеріалів, з яких зроблено конкретну модель. Розберемо кілька цікавих варіантів, популярними та класичними серед яких досі вважаються дерев'яні столи на кухню та елегантні скляні моделі. Відомі виробники пропонують:

кухонні столи glance

список Дерев’яні кухонні столи — традиційний надійний варіант. Деревина міцна, має власний характер, відображає впевнений стиль. Подібні моделі служать тривалий термін та задовольняють користувачів. Приваблива особливість — неповторна текстура.
список Всім, хто бажає придбати стіл на кухню скляний, рекомендуємо зважати на потребу у догляді. Існують матові, тоновані та прості прозорі моделі, які мають гарний вигляд, додають простору. Але за ними варто правильно доглядати, щоб зберігати вигляд і красу.
список Металеві та сталеві кухонні столи — варіант для довгого використання, який, як правило, відповідає стилю приміщення. Оригінальність, авангардність, практичність завдяки стійкості до температур тощо — цікаві властивості. Проте за такими столами потрібен спеціальний догляд у зв’язку з наслідками від контакту з водою. Проте такий матеріал кухонного столу сьогодні набуває популярності.
список Природний камінь — це дуже надійна стійкість та довготривалість. Сьогодні можна купити стола кухонного з цього матеріалу у готовому вигляді або на замовлення.
список Композитні матеріали служать довго та задовольняють користувачів практичністю.

Щоб зрозуміти, як вибрати кухонний стіл, з якого матеріалу він має бути зроблений, врахуйте кілька аспектів, важливих для вас: це стосується не лише надійності та терміну використання, а й особистих потреб у функціональності, конкретного стилю кухні та, власне, вашого бюджету. Популярні дерев’яні, металеві моделі та столи скляні кухонні можна назвати традиційними варіантами для сучасних користувачів.

 

купити кухонний стіл глянс

Зручна можливість купити кухонний стіл від кращих виробників

Вибір матеріалу — окреме завдання для покупця, який бажає купити кухонний стіл так, щоб він задовольняв усі потреби. Безумовно, стиль і особливості зовнішніх характеристик мають значення, проте варто звертати увагу на умови догляду за конкретним матеріалом. Сучасні бренди пропонують сьогодні великий вибір, що гарантує змогу підібрати будь-який варіант на власний смак для конкретної за стилем кухні. Наприклад, європейські компанії Signal, BRW та Halmar виробляють моделі з перелічених матеріалів з неповторним дизайнерським виконанням, а Ікеа — столи кухонні, які залишатимуться в Україні традиційно улюбленими. Сучасні стильні меблі Glance — це багатий асортимент моделей від провідних виробників. Якщо у вас виникає потреба у допомозі вибору, наші консультанти готові запропонувати корисні поради. Подивіться цікаві пропозиції glance.ua, де легко вибрати оригінальний стіл та зробити замовлення з доставленням по Україні.