Під час облаштування кухонь люди ставлять перед собою досить слушне запитання: що краще обрати — сучасні кухонні кутки або класичні кухонні стільці, купити які може бути зручніше в одному випадку, проте як в деяких інших ситуаціях такі меблі менш зручні. Розберімось у перевагах та недоліках кожного з видів кухонних елементів.

 

Сучасні стільці на кухню VS кутки: що ж краще вибрати

стільці кухонні glance

На кухні люди проводять чимало часу. Тут можна не лише смачно поїсти, приготувати улюблені страви, а також провести час разом в компанії родини та друзів. Тобто кухня — особлива зона оселі, яка має бути комфортною попри все. Давайте для початку визначимо, які переваги та недоліки мають сучасні стільці на кухню, а потім зазначимо особливості кутків.

Отже, привабливими рисами звичайних (проте ж дуже різних за стилем та конструкцією) стільців кухонних вважаються:

список Актуальність. Класичні меблі вписуються в різні дизайни — від традиційних до новітніх. М'які стільці на кухню додають простору елегантності, мінімалістичні — витонченості, незвичайні — особливого шику.
список Економія простору. В цьому питання стільці кухонні завжди перемагають, адже вони займають менше місця, їх можна пересувати, поставити як заманеться. Варто додати, що виконувати прибирання в такому випадку простіше. Кухонні кутки, на жаль, маломобільні, під ними може накопичуватися пил.
список Легкість інтер’єру. Менші розміри стільців на кухню, купити які сьогодні актуально як і раніше, додатково можуть наповнити кухню вільним простором.
список Наостанок підкреслимо великий асортимент стільців. Вони різноманітні за конструкцією, стилем, дизайном та іншими характеристиками, а це — приваблива перевага.

стілець обідній глянс

Чи мають стільці кухонні, купити які ви бажаєте, якісь недоліки? Це цілком залежить від конкретної моделі. За деякими незручно доглядати, окремі матеріали можуть з часом псувати покриття підлоги через постійні пересування стільців. Себто під час вибору варто приділяти особливу увагу конкретній моделі.

Тепер зазначимо переваги кухонних кутків:

  1. Максимальна зручність, високий рівень комфорту. Ви просто сідаєте так, як вам хочеться, та насолоджуєтеся відпочинком на м’якій поверхні кутків.
  2. Збільшена кількість місць. Для того, щоб запросити гостей, знадобляться додаткові стільці в той час, коли кухонні кутки дозволяють розмістити більшу кількість людей апріорі.
  3. Додатковий простір для зберігання кухонних речей. Різноманітні місткі ніші дуже часто є основною перевагою під час вибору меблів на кухню.
  4. Простота догляду за більшістю моделей. Завдяки практичності сучасних матеріалів для оббивки кутків, чистити їх досить просто.

Безумовним мінусом кутків вважається відсутність мобільності. Тому під час вибору меблів варто врахувати все: особливості кухні, її габарити, незаплановані ситуації тощо.

 

Гланс — стільці кухонні купити вигідно та зручно: великий вибір товарів від європейських брендів

Якщо простір вашої кухні не дозволяє компактно розташувати куток у вигляді дивану чи лав, вихід один — стільці кухонні купити в інтернет-магазині готових меблів для кухні Гланс Юа. Ми пропонуємо великий асортимент від улюблених українцями виробників з Європи, а це безумовна якість, надійність і бездоганний стиль кожної моделі. Коли простору багато, ви можете зручно розташувати й кутки, а також доповнити кухню елегантними та зручними стільцями. Мобільні, легкі, цікаві по конструкції, стильні моделі широко представлено в нашому каталозі. Обираючи меблеві магазини, зверніть увагу на glance.ua: наші консультанти завжди готові допомогти облаштувати кухню. Сучасні кутки можуть бути дуже комфортними, проте для більшості приміщень підходять все ж таки стільці — класика, яка завжди залишається популярною та актуальною.