В сучасних офісних умовах з урахуванням багатогодинного робочого дня з метою підвищення продуктивності необхідно зважати на комфорт та ергономіку меблів. Офісні крісла — основний з елементів комфорту працівників. Якщо правильно підібрати такий вид меблів, компанія може не лише корисно вплинути на здоров’я персоналу, а також покращити настрій та прямо підвищити продуктивність робітників.

 

Як правильно вибрати офісні стільці та крісла — поради від фахівців Гланс

офісні крісла glance

Проведення кількох годин в незручному кріслі може негативно вплинути на здоров’я працівника, що, безумовно, відображається на працездатності та продуктивності людини. Отже, варто правильно вибрати офісні стільці, а як це зробити без помилок з урахуванням важливих аспектів, порадять фахівці магазину меблів для офісу Глянц.

Скористуйтеся корисними рекомендаціями, які допоможуть позитивно вплинути на продуктивність ваших колег:

список Ергономічність дизайну офісного крісла — першочергова умова під час вибору. Забезпечення підтримки тіла працівника гарантує комфорт під час роботи та уникнення проблем зі здоров’ям.
список Зручність. Вибрати якісні офісні крісла, купити моделі з підвищеним рівнем комфорту — дуже важливо. Додатково варто звернути увагу на забезпечення вентиляції конкретної моделі.
список Контроль постави. Варто купити офісні крісла з надійною спинкою з метою підтримання постави працівника. Це забезпечує відсутність дискомфорту, неприємних відчуттів, проблем зі здоров’ям.
список Маневровість. Офісні крісла обов’язково мають бути доступними для швидкого та легкого переміщення по простору офісу.
список Налаштування під особисті параметри людини. Наявність відповідної конструкції — запорука комфорту та продуктивності.

офісні стільці гланц

 

Підбираючи офісні стільці для персоналу, зважайте на всі перелічені аспекти. Не варто нехтувати жодним з ним, адже весь комплекс впливає на зручність меблів для офісів. Вибрати модель потрібно з урахуванням стилістиці приміщення: креативний стілець офісний білий може гарно вписатися до простору, а може й мати вигляд «білої ворони», тому зважайте не лише на комфорт для працівників, а також на візуальні особливості та поєднання стилю меблів з загальним дизайном офісу. Тепер лишилося лише одне питання — де краще крісло офісне купити?

Якщо потрібно купити офісне крісло недорого, але на ваш смак: Гланс пропонує найкраще

Отже, якщо вашій компанії потрібно купити офісне крісло недорого, але з урахуванням дизайну та всіх аспектів з нашого списку, просто скористайтеся каталогом glance.ua: в нас представлено найбільший асортимент брендових товарів з Європи, серед яких ви точно знайдете свій варіант. Функціональність, якість, різноманіття моделей — це склад меблів Glance. У нас можна замовити стильне шкіряне офісне крісло, знайти унікальну ергономічну сучасну модель стільця з можливістю налаштувати висоту та інші деталі. А ще ми гарантуємо найзручніші умови оплати та швидке доставлення замовлень по каталогу Гланс. Потрібна допомога? Досвідчені уважні консультанти готові надати будь-які рекомендації.