В наш час різноманітні торговельні майданчики пропонують великий асортимент стільців на кухню, вони відрізняються формою, особливостями конструкції, стилістикою. Розберімося, яку модель вибрати для вашої затишною та функціональної кухні. 

 

Сучасні кухонні крісла та комфортні практичні стільці: як визначитися з вибором за видами та моделями

Бажаючи купити кухонні крісла та класичні або м'які стільці на кухню, ви маєте зробити досить непростий вибір. Адже існує велика кількість форм, кольорів, дизайнів сучасних меблів, серед яких можна просто заплутатися. Нумо розберімося разом з вами в тім, як правильно підібрати стільці на кухню.

купити стільці на кухню гланс

Визначимо спочатку окремі фактори вибору: це форма та матеріал меблів для кухні. Вони впливатимуть на атмосферу приміщення, а вибір залежить від особливостей інтер’єру. 

Сучасні стільці на кухнювідрізняються формою:

  1. Класичні моделі зі спинкою добре пасують будь-якій кухні, проте вони ідеально влаштовуються в простір лише в тому випадку, якщо підходять до основного типу меблів — столу та шаф. 
  2. Купити стілець на кухню з округлими кутами варто тоді, коли вони доповнюють елегантність столу. Вони часто не мають спинки та є дуже компактними. 
  3. Нестандартні дизайнерські моделі — вибір людей сміливих та прогресивних в плані підбору елементів дизайну. Такий варіант може помітно перетворити простір, в якому бракує вільного місця, а може — навпаки — погіршити ситуацію. 
  4. Моделі з підлокітниками відповідають високому рівню комфорту. 
  5. Особливу увагу привертають сьогодні барні моделі. Вони відповідають сучасним напрямкам дизайну, можуть бути виконані в м’якому або твердому варіантах. 

кухонні крісла glance

Отже, під час вибору стільців на кухню, купити які варто залежно від дизайну столу, слід відштовхнутися від габаритів приміщення, загального дизайну та ваших індивідуальних уподобань. 

Далі звернемо увагу на види кухонних стільців, ціна й вибір яких залежать від матеріалу виробів:

список натуральна деревина — класика, яка підкреслює любов до традиційності в дизайні, проте сьогодні можна придбати чудові нетипові дерев’яні моделі в меблевому магазині Гланс;
список полімерні матеріали прості в догляді, відрізняються малою вагою, проте вони мають чудовий вигляд — стильний та цікавий;
список натуральна та штучна обшивка привертає увагу людей, які шукають унікальні й стильні стільці та крісла кухонні, купити які можна в нашому магазині;
список хромова сталь варта уваги, подібні моделі часто є частиною сучасних трендових дизайнів, особливість матеріалу полягає в стійкості до зовнішнього впливу;
список ДСП і МДФ — поширені матеріали, які приваблюють своєю доступністю і водночас — довговічністю. 

Відомі компанії Європи пропонують цікаві моделі: наприклад, Ікеа — кухонні стільці, які представлено в різноманітних стилях з поєднанням матеріалів в класичних та оригінальних формах. Рекомендуємо відштовхнутися від загальних рис інтер’єру вашої кухні та вибирати сучасні меблі з Європи Глянс Юа за дуже привабливими в Україні цінами. 

Гланс — можливість вигідно купити стільці на кухню від провідних виробників

Бажаємо вам визначитися з вибором, а якщо потрібна допомога в цьому, просто звертайтеся до консультантів магазину glance.ua. Ми гарантуємо вам успішність покупок — вдалу можливість купити стільці на кухню на ваш смак відповідно до потрібної форми з найкращих практичних та стильних матеріалів.