Справжніми гаслами сучасного життя стали мінімалізм та ергономіка, й це особливо стосується інтер’єру кухні: тут важливо зберегти простір, це відіграє головну роль у приміщеннях з невеликими площами. Чи можливо забезпечити комфорт, зберегти вільний простір і водночас доповнити атмосферу стильним елементом? Так, це реально, а як досягти цього, правильно вибравши кухонний стіл для маленької кухні, йдеться в цій статті.

 

Як стіл кухонний розкладний або трансформер можуть змінити простір кухні

стіл кухонний розкладний гланс

Нерідко у людей взагалі не виникає жодних питань, як вибрати кухонний стіл для маленької кухні, допоки не починається безпосередньо покупка. Спершу це здається дрібницею, але потім виникає багато питань: яким має бути розмір, яку форму краще обрати та як правильно вибрати стиль столу. Для великих кухонь рішень багато, а ось купити стіл кухонний для маленького приміщення значно важче. Засмучуватися зарано, адже вже давно є класичні рішення — стіл кухонний розкладний та його цікава сучасна альтернатива — трансформер. Саме про такі варіанти слід поміркувати під час вибору ідеальної моделі для маленької затишної кухні:

список Розкладний кухонний стіл може зручно згортатися та розгортатися за потребою, що дозволяє економити місце або навпаки створювати додаткову площу, а це корисно, коли до вас завітають гості. Існує кілька варіантів механізмів, користуватися якими досить просто. До того ж стіл кухонний розкладний може бути дуже стильною деталлю приміщення, майже кожен виробник сьогодні пропонує такі моделі в різних дизайнах.
список Кухонний стіл трансформер — чудова альтернатива для кухонь з обмеженим простором. Подібні моделі представлено в різних стилях, що гарантує збереження загального дизайну кухні. Трансформер — ідеальне рішення для максимально раціонального використання кожного сантиметру площі.
список Ще один виграшний варіант — круглий стіл кухонний, купити який також варто для обмеженої площі кухні. Відсутність гострих кутів приваблива, легка для сприйняття та дозволяє зберегти більше простору.

Робимо висновок: для кухні невеликої площі корисно вибрати кухонний стіл розкладний, або одну з альтернатив — трансформер чи круглу модель. Сучасні виробники меблів пропонують безліч таких варіантів: ви можете, наприклад, купити від бренду Ікеа столи кухонні всіх зазначених типів, адже компанія дуже добре знається на проблемі маленьких кухонь та прагне дарувати користувачам комфорт і задоволення від дизайну.

 

кухонний стіл для маленької кухні Glance

Гланс — сучасний український постачальник якісних меблів, де комфортно купити кухонний стіл

 

Бажання вибрати від бренду Ікеа стіл кухонний сьогодні властиво більшості покупців. Проте для цього треба знайти надійного постачальника фірмових моделей. Таким є онлайн-магазин glance.ua, де також можна купити кухонний стіл від інших відомих виробників з Європи — Signal, BRW, Halmar. Сьогодні обмежений простір — вже не проблема, адже існують цікаві практичні та дуже стильні рішення від провідних виробників, моделі яких представлені в асортименті постачальника меблів Гланс юа. Не відмовляйтеся від комфорту та вибирайте якісні столи для будь-яких кухонь за каталогом сучасного магазину Гланс!