Оптимізоване облаштування вітальні — завдання досить складне, воно потребує особливої уваги та часу, який залежить від конкретної кімнати, її планування, площі, форми. Одним з дуже значних аспектів у цьому процесі буде розрахунок розмірів меблів, а якщо ви зробили правильний вибір і бажаєте замовити модульну стінку, тоді вам також знадобиться вільний час для виконання вимірювань. В цій статті ми розповімо про те, як слід правильно розрахувати розміри модульних стінок.

 

Яких розмірів має бути модульна вітальня? Визначаємо правильно заміри

сучасні стінки у вітальню Глянс

Відомий серед українських покупців інтернет-магазин меблів glance.ua бажає максимально допомогти своїм наявним і майбутнім замовникам досягати успіху в облаштуванні оселі. Ми пропонуємо вам детальний перелік всіх вимірів, які слід виконати заздалегідь, якщо ви впевнено плануєте підібрати стильну модульну вітальню.

Щоб не допустити помилок, виміряйте та розрахуйте:

список висоту основної шафи модульної стінки;
список глибину цієї секції;
список ширину фасадної частини шафи вашої майбутньої модульної стінки в зал;
список кількість і всі розміри стулок дверей, адже вони відчинятимуться, що повинно виконуватися комфортно та вільно;
список приділіть увагу розмірам інших деталей, з яких складатиметься ваша майбутня стінка.

Сучасні стінки у вітальню — оптимальне рішення як для великих кімнат, так і для обмеженого простору, адже вони дозволяють функціонально та гармонійно розмістити меблі.

Перед тим, як почати вимірювати розміри бажаної моделі, корисно зробити аналіз кімнати. Виміряйте простір для майбутніх меблів для вітальні модульного типу та проаналізуйте, скільки вільного місця ви хотіли б залишити. Такий підхід гарантує естетично привабливий характер інтер’єру, наповненість простору виключно корисними та функціональними елементами стінок. Саме завдяки таким властивостям сьогодні в тренді сучасні вітальні модульні.

Купити модульну вітальню для свого будинку від Glance

І коли все виміряно й розраховано, настає час вибору модульних стінок для вашої унікальної вітальні. Європейські меблі Glance — найкраще рішення, адже каталог нашого зручного онлайн-магазину пропонує безліч чудових стильних моделей від відомих брендів з гарною репутацією на світовому ринку. Ви можете купити модульну вітальню на свій смак з усім урахуванням виконаних вимірів і функціонально облаштувати затишну оселю за вибраною стилістикою. Брендові меблі для дому Гланс — вибір людини, яка цінує свій час та прагне купувати для дому лише якісні речі.