Естетичний вигляд скляних столів сьогодні привертає велику увагу людей, а простота догляду за такими моделями додає ще більше привабливості. Проте не варто квапитися з покупкою скляних кухонних столів, адже існують деякі фактори, які слід враховувати перед вибором моделі. 

Стильні та унікальні столи скляні кухонні від магазину Гланс: тонкості вибору моделей

стіл кухонний скляний glance

Популярні столи скляні кухонні привабливі цікавою поведінкою поверхні залежно від інтенсивності та наявності світла. Вдень скло може відображати навіть хмаринки, які пливуть небом у вікні, а ввечері — перетворитися на стильну темну поверхню. Матеріал збагачує простір світлом, робить його неповторним, особливим, затишним. Також варто сказати, що кожен стіл кухонний скляний завжди буде оригінальним елементом кухні. До того ж такі моделі не потребують складного догляду: скло легко миється, не реагує на хімічні властивості засобів для чищення та миття. 

Проте неправильно вибрати стіл скляний кухонний досить реально, а щоб уникнути такої ситуації, скористайтеся корисними рекомендаціями від фахівців магазину меблів Glance:

список спочатку обов’язково з’ясуйте, які розміри та яка форма столу будуть найкращими для вашої унікальної кухні;
список далі слід приділити увагу конкретним потребам користувачів, від чого залежить вибір моделі за міцністю матеріалу — це найважливіший фактор вибору, він також враховує стійкість поверхні до ударів та подряпин;
список безумовно, краще купити стіл на кухню від перевіреного на ринку виробника з гарною репутацією та наявністю позитивних відгуків від замовників — в магазині Гланс як раз представлені меблі від відомих надійних європейських компаній;
список наостанок не забувайте потурбуватися про ваш бюджет, а ми гарантуємо вам можливість зекономити, купуючи водночас високоякісні столи кухонні Ікеа, Signal, Halmar, BRW.

купити стіл на кухню glance

Нагадаємо, що скло може стати для вас неправильним вибором матеріалу для столу кухонного, купити який вам потрібно для стильного облаштування вашого унікального затишного простору. Скляні моделі мають декілька недоліків: це постійне виникнення відбитків пальців, слідів жиру, які псують красу та чистоту матеріалу, а також особливо «холодний» характер скла. Остання властивість може стати для конкретної кухні вирішальним фактором. Хоча меблі для кухні Гланц представлені зокрема цікавими матовими моделями, які можуть стати ідеальним рішенням для кухонного простору. 

Інтернет-магазин Glance — місце, де зручно купити стіл на кухню

Коли настав час купити стіл на кухню, нема варіантів краще, ніж звернутися до каталогу нашого магазину. Ми пропонуємо великий вибір різноманітних за матеріалами та формами моделей, серед яких ви можете вибрати та купити кухонний стіл скляний від виробників з Європи. Бажаєте підкреслити вашу оригінальність? Звертайтеся до сайту glance.ua, де ви можете комфортно підібрати найкращу модель для вашої неповторної кухні.